Popis produktů
Naše výhody
1. Pevnost při vysoké teplotě
- P9 Seamless Alloy Steel Pipe vykazuje vynikající pevnost při tečení při vysokých teplotách, díky čemuž je vhodná pro použití v elektrárnách a petrochemických pecích, čímž se snižuje riziko selhání ve vysoko-teplotních a{2}}systémech.
- Naše trubky procházejí přísným testováním chemického složení, aby bylo zajištěno, že materiál splňuje normy ASTM A335, což zaručuje stabilní provoz ve všech-vysokoteplotních{2}}povětrnostních{2}}systémech.
2. Odolnost proti korozi
- Chrom v P9 vytváří na povrchu trubky film oxidu chrómu, čímž se zvyšuje její odolnost proti korozi a oxidaci. Je vhodný pro prostředí náchylná k sulfidační korozi, jako jsou rafinérie a chemické závody.
- Slitina chromu-molybdenu P9 má lepší odolnost proti korozi než uhlíková ocel a prochází mořením a pasivací a také testováním odolnosti proti oxidaci, aby byla zajištěna odolnost trubky proti korozi a odolnost proti oxidaci při vysokých-teplotách.
3. Odolnost vůči vysokému tlaku
- P9 Seamless Alloy Steel Pipe se vyrábí pomocí procesu děrování za tepla, po kterém následuje přesné válcování a dimenzování, aby byla zajištěna konzistentní tloušťka stěny a rovnoměrné rozložení tlaku v trubce.
- Trubky procházejí optimalizovanými procesy tepelného zpracování, jako je normalizace a temperování, aby se zvýšila jejich odolnost vůči tlaku, což jim umožňuje odolávat riziku deformace, praskání a tečení v prostředí s dlouhodobým-vysokým vnitřním tlakem.
4. Kontrola kvality
- TORICH podrobuje každou šarži trubek přísné kontrole kvality, včetně testování mechanického výkonu, hydrostatického testování, testování vířivými proudy, kontroly kvality povrchu a měření rozměrů, aby bylo zajištěno, že kvalita potrubí odpovídá požadavkům zákazníka.
- Trubky vyrobené společností TORICH jsou plně sledovatelné od surovin až po hotové výrobky a mohou poskytovat kontroly třetích stran, jako jsou SGS a TUV.
5. Služby přizpůsobení
- TORICH může poskytnout služby na míru na základě projektových výkresů a potřeb zákazníka, včetně přizpůsobených materiálů, rozměrů, povrchové úpravy a přesného řezání.
- Podporujeme služby balení na míru; povrch trubky je ošetřen speciálním anti{0}}korozním nátěrem, aby se zabránilo poškození povrchu během přepravy na dlouhé-vzdálenosti; a nabízíme hladké konce, zkosené konce nebo speciální zpracování.
aplikační oblasti
- Energetika a energetický průmysl: Používá se v trubkách kotlů, přehřívačů, přihřívačů a ekonomizérů a také ve vysokotlakých parních -potrubích v tepelných a jaderných elektrárnách.
- Petrochemický průmysl: Používá se ve vysoko{0}}teplotních a vysokotlakých-reaktorech, potrubích a rafinačních zařízeních.
- Automobilový průmysl: Používá se v klikových hřídelích motoru, ojnicích, vačkových hřídelích a ozubených kolech.
- Aerospace: Používá se v podvozcích letadel, uchycení motoru a{0}}vysokopevnostních konstrukčních součástech.
Chemické složení
| Živel | uhlík (%) | Mangan(%) | fosfor (%) | Síra(%) | Křemík(%) | Chrom(%) | Molybden(%) |
| P1 | 0.10-0.20 | 0.30–0.80 | 0,025 max | 0,025 max | 0.10–0.50 | 0.44–0.65 | 0.44–0.65 |
| P2 | 0.10-0.20 | 0.30–0.61 | 0,025 max | 0,025 max | 0.10–0.50 | 0.44–0.65 | 0.44–0.65 |
| P5 | 0,15 max | 0.30–0.60 | 0,025 max | 0,025 max | 0,50 max | 4.00–6.00 | 0.45–0.65 |
| P9 | 0,15 max | 0.30–0.60 | 0,025 max | 0,025 max | 0.25–1.00 | 8.00–10.00 | 0.90–1.10 |
Mechanické vlastnosti
| Vlastnictví | Pevnost v tahu (MPa) | Mez kluzu (MPa) | Prodloužení (%) | Tvrdost (HBW) |
| P1 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
| P2 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
| P5 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
| P9 | 415 min | 205 min | 30 min | 163 max |
Možné alternativní stupně
| Stupeň | Alternativní ročníky | Norma | Důvody |
| P1 | 15Mo3 | DIN 17175 | Ekvivalentní-legovaná ocel pro kotle a výměníky tepla |
| P2 | T1a | ASTM A209 | Vhodné pro vysokotlaké-servisy |
| P5 | T5 | ASTM A213 | Bezešvé potrubí z feritické legované oceli pro kotle, přehříváky a výměníky tepla |
| P9 | 9Cr-1Mo | EN 10216-2 | Vhodné pro vysokoteplotní{0}}parní potrubí a servis kotlů |
Zobrazit produkty


Testovací zařízení



Tovární vybavení

Zařízení na moření


Balíček produktů

FAQ
Otázka: Vyžaduje trubka P9 tepelné zpracování po-svaření?
A: Ano, absolutně. Aby se zabránilo praskání za studena a obnovila se houževnatost, vyžaduje trubka P9 předúpravu po-svaření.
Otázka: Jaký je rozdíl mezi trubkami P9 a P91?
Odpověď: P9 má nižší obsah chromu a molybdenu než P91, díky čemuž je levnější a vhodný pro středně teplotní a tlakové podmínky, zatímco P91 je vhodný pro vysoko-tlaková a{4}}teplotní prostředí.
Otázka: Jaká je odolnost proti korozi P9 ve srovnání s nerezovou ocelí (304/316)?
Odpověď: P9 obsahuje přibližně 9 % chromu, takže je vhodný pro vysokoteplotní, suchá nebo parní prostředí, ale ne pro nízko-teplotní kyselá, na chlór-bohatá nebo vlhká korozivní prostředí.
Populární Tagy: p9 bezešvé legované ocelové trubky, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené, velkoobchod, cena, OEM, mlýn, výrobce, na prodej














