Popis produktů
Specifikace produktu
| Normy | ASTM A632 |
| Třídy oceli | TP304, TP304L, TP316, TP316L, TP317, TP321, TP347 |
| Ekvivalentní standardy | EN 10216-5 / JIS G3448 |
| Vnější průměr (OD) | 0,3 mm-12,7 mm |
| Tloušťka stěny (WT) | 0,05 mm-1,25 mm |
| Délka | 1 m – 6 m (rovný), 50 m – 300 m (svinutý), nebo přizpůsobené |
| Povrchová úprava | Světle žíhané |
| Výrobní proces | Tažené za studena / Přesné svařování |
| Stav | Roztok žíhaný a kalený |
Tyto kapiláry z nerezové oceli jsou precizně{0}}vyrobeny s tolerancí vnějšího průměru ±0,01 mm, tolerancí tloušťky stěny ±0,005 mm a drsností vnitřní stěny Ra menší nebo rovnou 0,8 μm (třída BA). Jsou ideálně vhodné pro aplikace vyžadující extrémně vysokou přesnost průtoku-, jako jsou systémy pro odběr vzorků ropy a plynu a chemické vstřikovací systémy.
Hadice se vyznačuje maximálním pracovním tlakem až 35 MPa a tlakem při roztržení vyšším nebo rovným 87,5 MPa, čímž splňuje požadavky na vysokotlaké-provozní podmínky. Poté, co prošly přísným hydrostatickým testováním a detekcí vad vířivými proudy, jsou trubky certifikovány jako prosté netěsností a defektů, plně vyhovující kontrolním požadavkům normy ASTM A632.
Přizpůsobené služby
- TORICH má vyhrazený technický tým schopný přizpůsobit třídy materiálů a rozměry tak, aby splňovaly specifické požadavky klienta týkající se provozních podmínek, úrovní koroze, tlaku a teploty.
- Nabízíme přizpůsobené povrchové úpravy konců trubek přizpůsobené požadavkům instalace, včetně vlastního zkosení (v úhlech 30 stupňů, 45 stupňů nebo 60 stupňů), závitových konců (jako NPT a BSPT) a utěsněných konců.
- Poskytujeme také řadu povrchových úprav, včetně moření a pasivace, zinkování s následnou pasivací, povlakování PTFE a elektrolytické leštění.
aplikační oblasti
- Instrumentace: Vhodné pro hadičky snímače tlaku, impulsní hadičky, termočlánkové vodiče a impulsní vedení průtokoměru.
- Lékařské a farmaceutické: Hypodermické jehly, katétry, součásti chirurgických nástrojů, vedení pro přenos tekutin a odběr vzorků ve farmaceutických zařízeních atd.
- Chemické a petrochemické zpracování: Vzorkovací linky v korozívních nebo kyselých procesních tocích, připojení analyzátoru a kontrolní přístrojové vybavení.
- Ropa a plyn: Hydraulické ovládací vedení a chemické vstřikování do ropných vrtů.
- Automobilový průmysl: Systémy vstřikování paliva, hydraulické systémy brzd a spojky, systémy mazání a chlazení atd.
Chemické složení
| Živel | C (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Si (%) | Cr (%) | Ni (%) | Po (%) | Nb/Ti (%) |
| TP304 | Menší nebo rovno 0,08 | Menší nebo rovno 2,00 | Menší nebo rovno 0,045 | Menší nebo rovno 0,03 | Menší nebo rovno 1,00 | 18.0–20.0 | 8.0–11.0 | - | - |
| TP317 | Menší nebo rovno 0,08 | Menší nebo rovno 2,00 | Menší nebo rovno 0,045 | Menší nebo rovno 0,03 | Menší nebo rovno 1,00 | 18.0–20.0 | 11.0–15.0 | 3.0–4.0 | - |
| TP347 | Menší nebo rovno 0,08 | Menší nebo rovno 2,00 | Menší nebo rovno 0,045 | Menší nebo rovno 0,03 | Menší nebo rovno 1,00 | 17.0–19.0 | 9.0–13.0 | - | Nb Větší nebo rovno 10×C |
Mechanické vlastnosti
| Vlastnictví | Pevnost v tahu (MPa) | Mez kluzu 0,2 % (MPa) | Prodloužení (%) | Tvrdost (HB) |
| TP304 | Větší nebo rovno 520 | Větší nebo rovno 205 | Větší nebo rovno 35 | 90 |
| TP317 | Větší nebo rovno 515 | Větší nebo rovno 205 | Větší nebo rovno 35 | 90 |
| TP347 | Větší nebo rovno 515 | Větší nebo rovno 205 | Větší nebo rovno 35 | 90 |
Možné alternativní stupně
- Pro středně korozivní prostředí-, jako je povrchové potrubí na pobřežních plošinách nebo přeprava mírně kyselých médií při rafinaci a chemickém zpracování-, je TP316 vhodnou volbou, pokrývající teplotní rozsah -100 stupňů až 400 stupňů .
- Pro vrty kyselého plynu a podmínky zahrnující extrémní korozi se doporučuje UNS N06625, protože vykazuje vysokou odolnost vůči H₂S, CO₂ a kyselému prostředí.
- Pro scénáře zahrnující extrémní korozi,-jako je hlubinná-těžba ropy a plynu nebo přeprava silně kyselých médií při rafinaci a chemickém zpracování, je preferovaným materiálem duplexní nerezová ocel 2205. S ekvivalentním číslem odolnosti proti důlkové korozi (PREN) 38 nebo vyšším nabízí vynikající výkon ve srovnání s austenitickými nerezovými oceli.
aplikační oblasti
Díky své výjimečné odolnosti proti korozi, přesné rozměrové přesnosti a stabilním mechanickým vlastnostem jsou kapilární trubice z nerezové oceli ASTM A632 široce používány v ropném a plynárenském průmyslu, včetně vrtných, výrobních, přenosových a rafinačních operací. Mezi konkrétní aplikace patří:
- Vrtací operace: Vzorkovací trubky výplachové kapaliny pro vrtání, vedení senzorů vrtných přístrojů a hydraulické ovládací vedení vrtné soupravy.
- Výroba ropy: Vstřikovací trubky pro chemické vstřikování, linky pro monitorování tlaku ve těžebních vrtech a trubice pro odběr vzorků vrtů.
- Přenos plynu: Odbočky plynovodů zemního plynu, trubice pro odběr vzorků plynu a řídicí vedení přístrojového vybavení čerpacích stanic.
- Rafinace a petrochemie: Zkumavky pro odběr vzorků procesních kapalin, linky pro dopravu kyselých médií a linky pro vybavení rafinačních zařízení.
- Pobřežní plošiny pro těžbu ropy a zemního plynu: Hydraulické ovládací potrubí plošiny, větve chladicího potrubí mořské vody, trubky pro odběr vzorků ropy a plynu na moři atd.
Zobrazit produkty


Testovací zařízení



Tovární vybavení

Zařízení na moření


Balíček produktů



FAQ
Otázka: Je vhodný pro nízkoteplotní-aplikace?
Odpověď: Ano, je vhodný pro teploty až -325 stupňů F (-200 stupňů).
Otázka: Je držitelem příslušných certifikací pro ropný a plynárenský průmysl? Můžete poskytnout testovací zprávy?
Odpověď: Můžeme poskytnout komplexní certifikáty o zkouškách materiálů (MTC) a protokoly o zkouškách (zahrnující chemické složení, mechanické vlastnosti, nedestruktivní testování a testování koroze). Vítáme také-kontroly na místě ze strany klientů nebo opakované{3}}kontroly třetími stranami, abychom zajistili plný soulad s regulačními požadavky ropného a plynárenského průmyslu.
Otázka: Jaké jsou rozměrové tolerance pro potrubí? Je možné přizpůsobit pro ještě přísnější tolerance?
A: Standardní tolerance jsou: Vnější průměr ±0,01 mm a Tloušťka stěny ±0,005 mm. Nabízíme také vlastní přesnost-tolerance stupně vnějšího průměru ±0,005 mm a tloušťky stěny ±0,003 mm; pro takové přizpůsobení musí být předem sděleny specifické požadavky na toleranci.
Populární Tagy: kapilára z nerezové oceli, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené, velkoobchod, cena, OEM, mlýn, výrobce, na prodej














